Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?


  Merhaba öncelikle nasılsın iyisindir diye umuyorum. Bu blogum da sana Instagram da yapılan takipçi beğeni hileleri sahte veya hileli hesapları nasıl anlayabileceğin hakkında kısa bir kaç bilgiler vereceğim.

 İlk olarak şunu söylemek istiyorum. Instagram da bulunan çoğu sayfa veya hesaplar hilelidir. Hani o gördüğünüz 1K yok 4K gibi hesapların çoğu hile kullanmaktadır. Hile nedir? Hile denilen şey aslında robot hesaplar gerçeklik derecesi %15 oranında olan robot sahte hesaplardır. Bu hileleri çoğu kişi para ile satıp kazanç elde etmektedir. Peki bu hesapların gerçek hesap olmasını nasıl sağlarız. Gerçek hesaplar da yok mu dersen tabi ki de gerçek hesaplarda bulunmaktadır. İlk olarak istersen uygulamalar hakkında bahsedeyim.
  
   Takip kasmak için Google Play de takipçi hileleri follow veya beğeni hileleri ile ilgili uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamaların çalışma prensibi nasıl biliyor musun? Bilmiyorsan hemen açıklayayım sana sen o uygulamaya giriyorsun kayıt oluyorsun eğer hesabın gizli değilse senden gizliliği kaldırmanı istiyor. Bunu neden istiyor biliyor musun? Hiç düşündün mü neden benim hesabımın gizli olmaması gerekli. Neden biliyor musun sen orada takipçi kasarken robot bir yandan senin hesabından başka hesapları takip ediyor veya sen farkında olmadan başka kişilerin fotoğraflarını beğeniyor. Tabi sen takip ettiğini fark edebiliyorsun ama beğendiğini fark edemiyorsun çünkü kimsenin aklına gelmiyor ki beğendiği gönderilere bakmak ama bir girip baksanız tanımadığınız onlarca hesabın fotoğrafını beğenmiş oluyorsunuz. Girip tek tek beğenmeleri kaldıra bilirsiniz. 
  Uygulamalardan takipçi ve beğeni geliyor mu derseniz evet geliyor. Ama gelen hesapların çoğu da dediğim gibi gerçek sizin gibi uygulamaya girip gizliliği kaldırıp hile kasan kişilerin hesapları sizi takip etmektedir. Uygulamaları kullandıktan sonra hemen takipçi kastıktan sonra uygulamayı siliniz ve hemen profilinize girip şifrenizi ve telefonunuza gelen güvenlik kodunu kontrol ediniz. Etmezseniz hesabınız çalınabiliyor.

  Instagram üzerinden takipçi kasmak mümkün mü? Evet mümkündür. Oda nasıl biliyor musun. Instagram da tonlarca takipçi hilesi satan hesaplar mevcuttur. O hesaplara girip fotoğrafın altına gt yazarak yani geri takip yazarak da %75 orijinal hesapların sizi takip etmesini sağlaya bilirsiniz. Peki neden %75 neden %100 veya %90 değil derseniz çünkü o hesapların içinde de robot hesaplar veya feyk hesaplar mevcuttur. Siz gt yaparken arada sizi kandırmak için o sayfanın yöneticisi admini size feyk robot hesaplar gönderip sizi takip etmesini sağlamaktadır. Bu da bir aslında bir yanıltma olayıdır. Sizi kandırmak amaçlı size robot hesaplar yollayıp sizi kandıra bilmektedirler.

   Peki para vererek takipçi satın alma olayı nedir ve nasıl çalışır? Gerçeği ve aslı var mı? Evet var bazı hesaplar gerçekten ücret karşılığı size takipçi göndermektedir. Ama bu nasıl biliyor musunuz. Mobil uygulamadan bahsettik ya deminden o mobil uygulama prensibinde çalışan sadece ücret karşılığı takipçi kasan hesaplar veya kişilerdir. Mobil uygulamanın prensibinde çalışırlar.

   Peki Instagramın kendi ücret karşılığı tanıtım olayı nedir ve nasıl çalışır? Instagramın kendi hesabınız eğer işletme profili ise size tanıtım amaçlı belli ücret karşılığı profilinizin 5.000-10.000 ve daha fazla kişini görmesini sağlar. Yani kısaca bu Intagram da görmüş olduğunuz tanıtımlar gibi sizin koyduğunuz resimler de ücret karşılığında sizi takip eden kişilerin kısaca sizin çevrenizin arkadaşlarınızın profilin de bulunan kişilerin görünmesini sağlar ve bu sayede eğer onlar sizin koymuş olduğunuz fotoğrafı beğenirlerse sizin hesabınıza girip size takip isteği atmaktadırlar. Bu sayede de orijinal hesapların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

   Peki bu robot robot diye bahsediyorsun bu robot nedir diye sorarsan bu robotlar özel programlama ve yazılım ile elde edilmiş otomatik bir sisteme dayanarak sizin verdiğiniz komutlara göre otomatik olarak sahte hesap kurabilme özelliğine sahip veya profili açık ve koruma olmayan hesapları ele geçirerek o kişini farkında olmayacağı şekilde diğer kişilerin resimlerini ve profillerini beğenmesini sağlayan bir bilgisayar sistemidir kısaca aslında. Eğer profiliniz açık ise güvenlikleri kontrol ediniz. İşletme profili ise hesabınız bu konuda rahat olabilirsiniz. Onlar da bu program çalışmamaktadır. Ama hesabınız işletme profili değil koruma yok ve gizli değil ise kısaca başınız belada sizden habersiz belki bir dakika içerisinde 40 kişinin fotoğrafı beğeniliyor veya takipçi kasılıyor olabilir.

  Peki gelelim Instagram da bulunan hesapların hileli olduğunu nasıl anlarız? Aslında çok basit profilinde fotoğraf veya video mevcut ise girip kaç kişinin beğendiğine veya videoyu kaç kişinin izlediğine ve beğenme oranlarını karşılaştırıp takipçi sayısını da göz önüne alarak bunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Şunu unutmayınız Instagram da çoğu tanınan sayfaların geneli ilk başta takipçi hilesi kullanmışlardır mutlaka kullanmadım diyen kişiler size yalan söylemektedir. 

  Peki feyk sahte hesapları nasıl anlarız? Aslında bu da çok kolay kişinin profiline göz atarak takipçi sayısına takipçilerine fotoğraflarına ve fotoğraflarında yorum var mı yok mu bunları kontrol ederek kısaca bir nebih stalk yaparak kolaylıkla fark edebilirsiniz.

 Instagram da takipçi kasma olayı en kolay olaydır. İki türlü takipçi kasma yöntemi vardır. Biri sayfalara girip gt yazarak veya belli bir bedel ücret ödeyerek veya Google Play de bulunan takipçi kazanma uygulamaları iledir. Bunu yaparken sık sık hesabınızı kontrol etmeyi, şifreyi değiştirmeyi, beğenme ve takipçi sayılarınızı kontrol etmeyi sakın ve sakın unutmayınız. !!!! 

Daha detaylı takipçi hilesi anlatımı ise aşağıda bulunmaktadır. !!!

Instagram takipçi kasmanın en iyi ve kolay yöntemi arkadaşlar hem güvenilir hem de çoğu gerçek hesap olan hilemizdir. Hilemiz nasıl biliyor musunuz? Instagrama giriyorsunuz. Arama yerine takipçi veya takipci kazan gibi şeyler yazarak oralarda çıkan profillere girin girdikten sonra fotoğraflarını beğenin ve her fotoğrafına veya ilk 5 fotoğrafına 10 sefer peş peşe gt (geri takip) yazın. Sonra bunu tek bir yerle kalmayın. 4-5 sayfaya girin böyle 1 saat aralıklarla gt diye 10 ar kere yorum yapsanız bile çok iyi takipçi kasmış olursunuz. Ama bu kişileri geri takip edebilirsiniz veya takip edip belli bir süre sonra o farkında olmadan takipten çıkabilirsiniz. Çünkü bu konuda çoğu kişiler takipçi sayısını fazla takip etmediği için siz onun hesabından takibi geri çekseniz bile bazen ruhu duymuyor. Yalnız bazı kişiler var. Siz takipten çıktığınız an fark ediyor oda çıkıyor. Bu konuda biraz dikkatli olun derim size. Son olarak da bu girmiş yorum yaptığınız resmini beğendiğiniz sayfalar da size kendisi takipçi atmaktadır. Bunun asıl nedeni ise sizi elinde tutmak yani sizin sayenizde daha fazla kişiye ulaşa bilmek için size robot veya gerçek hesaplarla takip ederek sizin gözünüzü boyayıp diğer arkadaşlarınıza önermenizi sağlamaktadır. Bu sayede de siz arkadaşınıza o diğer arkadaşlarına derken bir anda o sayfanın takipçi sayısı artmaktadır ve sayfa tanınmaktadır. Bana sorarsanız hangisi daha iyi diye uygulamalarla mı takipçi kasma yoksa Instagram sayfalarından doğru mu takipçi kazmamız daha iyi güvenilir diye soracak olursanız eğer benim size ilk tercihim gt yani Instagram sayfalarında yorum ve beğeni ile takipçi kasmak daha pratik, güvenilir ve gerçek hesaplara ulaşmanızı sağlamaktadır.

  Uygulama ile takipçi nasıl kasılıyor. Daha detaylı olarak anlatacağım bu yazımda yukarıda kısa olarak anlatmak istedim eğer anlamazsan burayı okumalısın. Telefonunuzdan Instagram Takipçi Kazan veya Instagram takipçi gibi uygulamaları indiriyorsunuz. Uygulamaya girdiğinizde şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Güvenlik varsa telefonunuza gelen kodu giriyorsunuz ve girdiğiniz anda çoğu uygulama size ilk yaptığı şey profiliniz gizliyse bunu açmanızı istiyor. Bunu istemesindeki neden ise siz o uygulamaya girdiniz. Sizin gibi daha belki binlerce kişi girdi uygulamaya sizi heme sisteme kayıt ediyor. Evet işte uygulamanın asıl olayı bu sizi sisteme kaydetmek. Sizi sisteme kayıt etti mi etti tamam olay burada bitmiştir. Siz hemen takipçi kazan butonuna bastınız. Hemen oradan size 5-10-15-20 gibi takipçi yolluyor. Yolladıkları ise sizin gibi o uygulamaya giren sisteme kayıt olan kişiler. Yolladı size takipçileri sizde beğendiniz bunu tabi sonra durmadan 5-10 takipçi daha istiyorsunuz. Bu uygulamaların bir de genel şeyi vardır. Belli bir sayıya kadardır. Sonrasında sizden reklam izleyerek veya başka mobil uygulama indirerek veya belli bir bedel ödeyerek daha fazla takipçi kazanmanızı sağlamaktadır. Ama tabi bir yandan da sizden gizli gizli 1-2 kişiyi takip ediyor. Başka kişilerin resimlerini beğeniyorsunuz. Bunu takipçi sayınızı ve beğendiğiniz gönderiler yerinden bakıp fark edebilirsiniz. Bazı uygulamalar ise sizin hesabınızda güvenlik yok ise sizin şifrenizi çalıyor direk ve hesabınız o kişinin eline geçmiş oluyor. Eğer mailiniz var ise kayıtlı direk girip şifremi unuttum mail ile kod gönder kısmından gelen kod ile şifrenizi değiştirebiliyorsunuz. Bir de son olarak şeyi söylemek istiyorum. Uygulamaya girdiniz takipçi gönder butonuna falan bastınız. Takipçiler geldi işiniz bitti diyelim ne kadar istiyorsanız takipçi onu elde ettiniz daha sonra ise uygulamadan çıkın telefonunuzdan silin ve hemen hemen Instagram şifrenizi değiştiriniz. Ardından takipçi sayınıza ve beğendiğiniz gönderilere bakmayı unutmayınız. !!! Beğendiğiniz resim varsa eğer girip tek tek kalpleri geri çekebilirsiniz. 
   Benim anlatacaklarım bu kadar biraz daha detaya inmek istedim belki anlamamış olabilirsin diye düşündüm. Bunu okuduktan sonra anlayacağına eminim anlamadığın yer konu olursa aşağıdan yorum kısmına yorum bırakarak veya Instagram hesabından bana ulaşarak soru sorabilirsin. Ben takipçi hilesi kasmıyorum. Çok arkadaşım soruyor bana neden bildiğin halde yapmıyorsun diyenler çok var belki sende diyebilirsin. Adam biliyor ama uygulamıyor neden acaba nedeni şu arkadaşlar zamanında bir arkadaşımla sohbet ederken ona söz verdim onun için de takipçi hilesi kasa mı yorum ama yakın bir süre içerisinde o arkadaşım ile konuşup takipçi kasa bilirim.

Yorumlarınız benim için önemlidir. Lütfen yorum yapmayı unutmayınız!!!!
Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.