Neden Tüm Kullanıcı İsimlerim de 432 Var ? emre432altinay


 Merhaba Nasılsın? Umarım İyisindir. Bu blogum da sana çoğu kişinin merak ettiği ve bütün sosyal medya hesaplarımda, oyunlarda ve her yerde kullandığım kullanıcı adım da neden 432 var? Peki ya sence neden olabilir? Hadi gel bugün bunu konuşalım. Hem sizde bu merakınızı gidermiş olursunuz.

  İlk olarak evet bütün sosyal medya hesaplarım ve diğer her yerde kullandığım bir kendime ait olan kullanıcı adım; ''emre432altinay'' Eğer bana ulaşmak isteyip de ulaşamıyorsanız her yere emre432altinay yazmanız yeterlidir. Bu tüm mail adresleri de dahil olmak üzere karşınıza direk ben çıkarım. Bazen bir slogan gibi oluyor. Biri sorduğu zaman sloganımız; ''Tüm her yerden emre432altinay yaz beni bulursunuz.'' Tabi ilk dediğim zaman çoğu kişi buna inanmıyor ve gidip diğer sosyal medya hesaplarından kontrol ediyorlar. Bu benim başıma çok geliyor çünkü neden kimse ilk dediğim zaman inanmıyor ki bunu da merak etmiyor değilim. Çünkü bende çok meraklı birisiyim. Neyse gelin konumuza dönelim.

 Peki ilk olarak bu ''432'' sayısı nereden gelmektedir?
  432 sayısı benim ilk okula numaramdır. Evet şimdi çoğunuz buna gülecektir eminim ama o kadar güzel ki çocukluktan gelen bir şey de olabilir ama benim çok hoşuma gidiyor. 

Peki ilk okul numaramı neden kullanıcı adıma ekleme kararı aldım?
  Eskiden ben bir Facebook hesabı açacaktım ama tabi ben bunu açmadan öncede bir Hotmail hesabı açmam gerekliydi yoksa Facebook hesabımı açamıyordum. Neyse girdim Hotmail'e o zamanlar küçüğüz tabi kullanıcı adıma bin bir çeşit isim yazdım ama Hotmail hiç birini kabul etmedi. Tabi ben yine denemekten bıkar mıyım bıkmam saatlerce denedim değiştirdim falan hiç birini kabul etmediği içinde Hotmail hesabı kuramadım. Sonra dedim ki bu iş böyle olmuyor buna ben bir de ilk okul numaramı ekleyeyim belki o zaman olur derken girdim yeniden deneme kısmına ilk dedim ki kendi adım ile soyadımın ortasına koyayım ilk okul numaramı belki o zaman kabul eder derken kullanıcı adı yerine yazdım yazmasına ama bunu kabul edecek mi etmeyecek mi diye meraklı gözlerle bekliyorum derken bastım tuşa bir baktım ki kabul edildi. ''emre432altinay'' İçimden dedim ki işte bu ya sonunda başardık işte bu kadarmış ya bu kadar basit miydi ya keşke daha önceden deneseydin falan derken tabi Hotmail hesabımızı kurduk. Sıra geldi Facebook hesabımıza hemen oraya geldim Hotmail hesabımı yazdıktan sonra aynı kullanıcı adımı Facebook hesabıma da yazdım ve o gün bugün bütün hesaplarımda hiç düşünmeden direk yazıp kurtuluyorum. Bu arada tabi kullanan kullana 432 sayısı benim artık uğurlu sayım olmaya başladı ve o gün bugündür böyle gidiyor.

 Peki neden her yerde aynı?
-Aynı olma nedeni ilk olarak unutmamak için,
-Her yerde kabul edildiği için,
-Bana göre söylemesi daha kolay olduğu için,
-Aşırı derecede sevdiğim için, ''emre432altinay''
-Birisine söylediğim zaman beni bulması daha rahat ve basit olduğu için,
bütün hesaplarım da aynıdır.

Dünya genelinde hiç kimse ilk okul numarasını unutmaz. Çünkü o onun ilk okul hayatına başladığı günün simgesidir. Herkes ilk okul numarasını kendisine verilen değerli bir numara olarak görmektedir. 

Umarım merakınız bir nebze gidermeyi başarmışımdır. 
Genel olarak ilk okul numaram dediğim zaman herkes gülmeye başlamaktadır. Eğer sizde güldüyseniz doya doya gülebilirsiniz. Mutluluğunuz her zaman daim olsun. Her zaman neşeli olmanız dileklerimle. Son olarak bir kelime daha demek istiyorum ve kapanışı yapacağım.

 Her zaman mutlu ve neşeli olun çünkü mutlu olmak size çok ve çok güzel yakışıyor.

Instagram: emre432altinay

Emre Altınay Aşçı ve Gıda Teknikeri

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.