Kesin Bilgi | Tanıtım Merhaba Nasılsın? Umarım iyisindir. Bu blogumuzda Arkadaşlarımın Sayfası olan Kesin Bilgin sayfasını sizlere tanıtacağım. 

  Kesin Bilgin Sayfası; Hızla gelişen iletişim çağının içinde bloglar ve internet siteleri bilgiye hemen erişim açısından büyük fayda sağlamaktadır. Ama her bilginin güvenilirliği ve doğru kaynaktan olup, olmadığı çok önemlidir. Özellikle bilgi kirliliği yaşadığımız bu zamanda insanların kesin bilgiye ulaşabilmesi için bir kaynağa ihtiyaç olduğunu düşündük ve yıllardır grafik tasarım, web tasarım, seslendirme, sosyal medya ve danışmanlık alanında hizmet veren yakın dostlar olarak aynı çatı altında toplanıp ilk başta "Kesin Bilgi Youtube" kanalını kurduk, sadece denemek için güncel konularla ilgili iki üç video yaptık ve yayınladık. Youtube bizim işimiz olmadığı halde deneme yanılma yoluyla kısa zamanda yeni açılmış bir kanal olmamıza rağmen güzel izlenme sayıları almaya başladık. Bir süre sonra Kesin Bilgi adıyla bir "İnstagram" sayfası kurduk, iki hafta içinde bin kişiyi geçen organik bir takipçi kitlesine kavuştuk, ardından yaptığımız toplantıda "Twitter", "Facebook" ve "Blog" sayfası açmaya karar verdik. En az beş - altı kaynak kullanarak yaptığımız araştırmalar sonucu ortaya çıkan ilgi çekici konular hakkındaki video ve yazılarımızı sizlere ulaştırmak için her gün yeni bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Hedefimiz ülkemizin en güvenilir bilgi kaynaklarından biri olup, kendinizi ailenizden bir kişi size bir şeyler anlatıyormuş gibi hissetmenizi sağlamaktır. Bu yolda bize destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Bizleri Takip Edebileceğiniz Sosyal Medya Hesaplarımız;


Saygılarımızla

REEM Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri


Tabi ki de son söz yine bizim; Kesin Bilgin sayfası 5 6 yıldır. Temeli olan bir sayfadır. Uzun araştırmalar sonucunda yapmış oldukları bilgileri bizlerle paylaşmaktadır. Ben şahsen arada okuyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum. Çok köklü bir sayfa bu işin içinden gelen bir 5 6 yıl yatmaktadır. (Şimdi siz meraklılar ya acaba Emre'nin Günlüğü kaç yıllık diye soracaksınız biliyorum merak etmeyin ben size söylüyorum. Biz daha 1,5 yıllığız. Ama güzel işler başarıyoruz ve başarmaya da devam edeceğiz.)

Instagram: emre432altinay

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.