Emre'nin Günlüğü Nasıl Kuruldu?


  Merhaba nasılsın? Umarım iyisindir. Bu sefer ki blogum da sizlere Emre'nin Günlüğü blog sayfasının nasıl kurulduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum. 

  Biliyorsunuz ki blogumuzda hakkımızda kısmı yok çoğu kişi bu blogları yazan kişi kim diye merak etmiyor değildir ama yakın zamanda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir kaç yeniliğe gidiceğiz. O yenilikte çok fazla özellik ve bilgiler geri gelecek.
Hadi gelin bakalım Emre'nin Günlüğü blog sayfası nasıl kurulmuş;

 İlk olarak blogumuzun kuruluş tarihi 03/12(2017'de kurulmuştur. Hatta ilk blogumuzun adı da ''Kekeme Bir Gencin Başarı Hikayesi'' yani bu hikaye aslında benim hikayem ama kimseye bundan bahsetmedim. Neden kimseye bahsetmedin derseniz ciddi ciddi bilmiyorum. Neyse işte konumuza dönelim. Blogumuzu okuyan değerli okuyucularımız ve bizi takip edenler biliyordur ki benim Mustafa diye bir yakın arkadaşım var. Biz bununla internet ortamında tanıştık ve 5 yıl sonra İstanbul Atatürk Hava Alanında buluştuk gezdik eğlendik derken babasıyla tanıştık falan işte sonra babası bana blogger diye bir şeyden bahsetti tabi tek blogger değil youtube'de dedi aslında ama ben eskiden zaten bir ara youtube'ye girmiştim ve orada çeviri falan yapıyordum sonra işte ben pek ciddiye almadım. Aman neymiş ya falan dedim böyle sonra neyse geri döndüm aradan zaman geçti yine gitmem gerekti ve bu sefer de param yoktu. Normalde gezdiğim çoğu şehire kendi biriktirdiğim harçlıklarım ile gittiğim için malesef param bitti ve sonra bu durumu Annemlere söyledim. Onlarda dedi ne işin var orada falan filan derken para göndermediler. Sonra bende inat ettim. Gittim para kazanma yollarını falan araştırdım sonra yine orada da Blogger çıktı karşıma sonra dedim bu işte bir iş var. O zaman Afyon'da Afyon Öz Deniz Erkek Öğrenci yurdunda kalıyordum. Hatta oda numaram 309 nolu odaydı. Oda cidden çok güzeldi. İki kişilik çok rahat konforlu ve manzaralı bir odaydı. Odada öyle boş boş otururken girdim baktım şöyle bir nasıl olur falan derken açtım yazdım. Ne demişler sen başla ne olursa olsun başla ama yeter ki başla. Bende onun verdiği gazla açtım başladım yazmaya sonra arada bir kaç ay geçti para kazanma şeyini keşfettim sonra buldum. Sonra gittim geldim ve aslında gidip gelince kapatacaktım. Gittim geldim böyle tam kapatacağım elim bir türlü basamadı o tuşa sonra da o gün bugündür devam ediyoruz. Büyük bir ailemiz oldu 60.000 okuma sayısına ulaştık kısa bir süre içerisinde. Sizlerin sayesinde her şey daha da iyiye gidiyor. İyi ki varsınız. Bu arada bloga para için mi başladın diye soranlar oluyor onlara kocaman EVET demek istiyorum. Çünkü cidden para için başladım. Ama şuan para için mi yapıyorsunuz derseniz tabi ki de hayır şimdi hobi olarak yapıyorum. O zaman ihtiyacım vardı ve öylelikle başladım. Sizlere tavsiye ne yaparsanız yapın ama yeter ki o hayaliniz olan işe bir ucundan başlayın siz başlayın gerisi mutlaka ve mutlaka geliyor. Bunu asla ve asla unutmayınız.

 Hayallerinizden asla ve asla vazgeçmeyin. Bana kim neler dedi ama ne oldu sonunda kazanan ben oldum. Eğer ki biri senin hayallerin hakkında sana başaramazsın derse ona inat başar ona inat yap ve göster ona gücünü ve kim başarısız olduğunu görsün ve aklı başına gelsin. Şunu unutma ki sen her şeyi başarabilirsin. Sadece biraz daha gayret etmen gerekli. Az daha gayret et ve o pisliği göster gününü...

İYİ Kİ VARSINIZ. DEĞERLİ EMRE'NİN GÜNLÜĞÜ AİLESİ...

Bu arada beni destekleyen her zaman arkamda olan ilk öncelikle aileme ve daha sonra arkadaşlarım ve değerli okuyucularıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.