Eti Crax Patlayan Lezzet (Acı Baharatlı) Çubuk Kraker Ürün İncelemesi


Merhaba Nasılsın? Umarım iyisindir. Bu blogum da sizlere Eti Crax Patlayan Lezzet  (Acı Baharatlı) Çubuk Krakeri sizler için inceleyeceğiz. İlk olarak içindekiler kısmından başlayalım isterseniz;

İçindekiler: Buğday Unu (Gluten İçerir), Bitkisel Yağ (Palm, Ayçiçek, Pamuk, Kanola), Mısır Patlağı, Aroma Verici, Nişasta, Maltodekstrin, Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Şeker, Tuz, Yaş Maya, Domates Salçası, Acı Toz Kırmızı Biber %0,4, Emülgatör (Yağ Asitlerinin Mono ve Diglişeridlerinin Mono ve Diasetil Tartarik Asit Esterleri, Kabartıcılar (Amonyum Hidrojen Karbonat, Sodyum Hidrojen Karbonat), Renklendirici (Paprika Ekstratı), Un İşlem Maddesi (Sodyum Metabisülfit). Eser Miktarda Kereviz, Susam ve Yumurta içerebilir.

Hadi gelin bizim dilimize göre bakalım;

 İlk olarak Eti Crax Patlayan Lezzet  (Acı Baharatlı) Çubuk Kraker göründüğü kadar masun mu derseniz eğer göründüğü kadar masum değil çünkü yağ oranı çok yüksek genelde çubuklar zaten yağlı olur ama bu biraz daha fazla yağlı. Şeker oranı ne kadar derseniz az gayet az 2 küp şeker Eti firması bizi şaşırttı bu konuda ve protein oranı da gayet 100 g başına 7 olması bence güzel bir odan ama karbonhidratı çok fazla 63,1 nedir ya bunu yiyen var ya spor yapmalı veya yürümeli mutlaka ve mutlaka 63,1 karbonhidrat nedir ya var ya çok fazla bir oran cidden. Acı toz biber oranı %0,4 olmasına rağmen tadı yinede acı bizden size tavsiye ahh son uyarımız Gluten içeriyor. Bunu yerseniz spor yapın veya yemeyin ama bizler zor durumda kalınca falan yiyoruz tamam yiyin yemenize kızan yok ama 20-30 dk yürüyüş yapacaksanız tabi ki de yiyin yani yiyebilirsiniz. Yine her zaman ki gibi Kereviz, Susam ve Yumurta içerebilir değil içerir.


Enerji ve Besin Öğeleri (100g'da)

Enerji (kcal)         1853/442
Yağ (g)                  17,1
 Doymuş Yağ (g)  8,0
 Trans Yağ (g)      0,06
Karbonhidrat  (g) 63,1
 Şekerler (g)          9,5
Lif (g)                     3,5
Protein (g)             7,0
Tuz (g)                   1,9

Üretici Firma: Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.ş. Kraker Fabrikası Organize Sanayi Bölgesi Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı No:3 Eskişehir/Türkiye

Net: 50gE


Turkiyede Üretilmiştir.


Saklama Koşulları: Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Serin ve Rutubetsiz yerde muhafaza ediniz. Ürünlerimizin Hiçbir Çeşidine Alkol, Domuz Yağı ve Türevleri Katılmamıştır.


Eğer ürün hakkında başka sormak istediğiniz soru varsa bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.