Ülker Ürünleri Mi Daha Şekerli Yoksa Eti Ürünleri Mi?


  Merhaba nasılsın? Umarım iyisindir. Bu blogum da sizlere Ülker ürünlerinin mi daha şekerli yoksa Eti ürünlerinin mi daha şekerli olduğunu şu zamana kadar yapmış olduğumuz ürün incelemelerinden sizlere anlatacağım. Hadi gelin başlayalım.

  Şu zamana kadar yapmış olduğumuz ürün incelemelerine bakarsak arkadaşlar Eti firmasının ürünlerinin içerisinde bulunan şeker oranının ve diğer maddelerin daha fazla olduğunu görmekteyiz. Ülker firmasında ise yine aynı oranlarda çok madde bulunmasına göre Eti firmasına oranla %50 oranında az şeker olduğunu gözlemledik. Bu gözlemleri şu zamana kadar yapmış olduğumuz ürünlerden tespit ettik. Sizde eğer ürün incelemelerimizi okuduysanız zaten dikkatinizi mutlaka ve mutlaka çekmiştir. Bizden size tavsiye zor durumlarda kalmadıkça yemeyin ama çok yemek istiyorsanız. Ülker yediniz diyelim 1 saat yürüyüş yapacağınız yere Eti ürününde 2 saat yürüyüş yapmanız gerekmektedir. Tabi ki de zor durumlarda kalmadıkça tavsiye etmiyoruz ama insan vücudunun her besini de yemesi gerekiyor. 

  En son bir takipçim bana mesaj atmıştı. Çikolata çok şekerli yememeliyiz ama vücudumuz belli bir oranda çikolatanın içerisinde bulunan maddelere ihtiyacı var bu maddeleri nasıl karşılayabileceğiz çikolata yemeden demişti. Bende tabi doğal olarak haftada 1 yemeniz sizin için idealdir yanıtını vermiştim. Bilginiz olsun.

Eğer daha fazla sorunuz varsa bizlere sosyal medya hesabımızdan veya aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.