Emre'nin Günlüğü 2 Yaşında  Heyy Arkadaşlar Merhaba Ben Emre Altınay kısaca Emre'nin Günlüğü blog sayfasını kuran 
ve blogları yazan kişiyim. ilk olarak nasılsınız umarım iyisinizdir. Bugün ben çok iyiyim çünkü 3 Aralık 2017 yılında para kazanmak için kurmuş olduğum blog sayfamızın bugün 2. yılı yani 2 yaşına giriyor. Bu benim için çok duygusal ve bir o kadar güzel bir şey çünkü bu 2 yıl içerisinde o kadar çok güzel şeyler yaptık ki hep beraber güldük eğlendik ağladık bir çok anı biriktirdik. 

  Bu 2 yıl içerisinde enn büyük yaptığımız şey ise bizlere ulaşan çoğu kekeme arkadaşımızı kekemelikten kurtarmamız oldu. Aslında bayah bir fazla vardı ama çoğu ile iletişimimiz kesildi. Keşke kesilmeseydi de onlara da bir nebze faydamız olsaydı. İstanbul'dan ve diğer illerden bir kaç arkadaş daha vardı eğer bu yazımı okuyorlarsa bana Instagram üzerinden lütfen ulaşsınlar. Okul ve derslerim yüzünden onlarla fazla ilgilenemedim. Ama ilgilendiğim 14 kişiyi de kekemelikten kurtarmayı başardık şu bir gerçektir ki kekemelik asla ve asla kalıcı bir şey değildir. Belki beni biliyorsunuzdur veya ilk defa tanışıyor olabiliriz. Ben solak ve aşırı derece kekeme birisiydim. Evet evet doğru duydun kekemeydim. İki kelimeyi bir araya getiremezdim. Hatta bu konuda lise arkadaşlarım beni çok iyi tanırlar. Çok zor konuşan içine kapanık çekingen birisiydim ama şuan bir görseniz onların hepsi ortadan kalktı hepsinin altında yatan tek şey blog kurmam oldu. 

  Blogumuzu kurduğumuz günden beri bana çok etkisi ve faydası oldu. Ben blog sayfamızı kurduğum zaman hep derdim ki bizi kim okuyacak, biz kimiz ki okusunlar, biz yapabilir miyiz diye deli sorular içerisindeyken şuan tam tamına 120 bin okunmaya ulaştık. Bunların hepsi 2 yıl içerisinde oldu. Kısaca nereden nereye gibi ama cidden ben bile gözlerime inanamıyorum. Koskocaman bir aile olduk. Hatta sizlere de blogumuzda yer vermeyi düşünüyoruz. Şöyle ki blog yazmak isteyen veya bir şeyleri diğer arkadaşlarına duyurmak isteyen kişiler de bizim blogumuz da istediklerini paylaşabilecekler. Şuan bunu ayda 1 kere yapmayı planlıyoruz. Eğer sizde bizlere sosyal medyadan fikirlerinizi gönderirseniz çok iyi olur böyle bir şey yapmalı mıyız nasıl olur sizlerin de fikirleri çok önemli bizlere fikirlerinizi göndermeyi asla unutmayınız. Bu arada bize yazan herkese cevap veriyoruz. Instagram üzerinden bize mesaj atıp da geri cevap alamayan hiç kimse yoktur. O gün içerisinde cevap vermeye çalışıyoruz. Eğer göremezsek en fazla 1 hafta içinde mutlaka size geri dönüş yapıyoruz. Bilginiz olsun. Bu arada blogları azaltmak zorunda kaldık çünkü üniversitem o kadar yoğun ki bir dakika bile oturacak vaktimiz yok o yüzden o okuduğunuz tüm blogları okula gitmeden önce yazmıştım ve hepsinin saati tarihi konusu hazır şubat ayına kadar okuyacağınız tüm bloglar hazır arkadaşlar otomatik olarak yayınlanıyor bilginiz olsun. 

  Bu hem çok yoğunum diyor hem blog yazıyor diye düşünmeyin asla biliyorum bir kaç kişi bunu diyecektir. Neyse onları bırakalım da bugün bizim günümüz ve bugüne özel Instagram adresimizde iki adet tişört çekilişi başlatıyoruz. Oradan da Instagram çekilişimize katılmayı asla unutmayınız. Belki size çıkar. Bu konuda çoğu arkadaşım şike yap gibi tekliflerde bulundu ama siz merak etmeyin onlarla kavga ettim ve asla şike olmayacaktır. Kime çıkarsa onundur. Bilginiz olsun. Arkadaşlarına gönderir gibi düşünmeyin ben sizin yerinize o arkadaşlarımla kavga ettim. Kimsenin hakkını yedirmeden güzel bir çekiliş başlatıyoruz. Umarım beğenirsiniz. Ben yine çok mu konuştum bilmiyorum ama ben konuşmaya bir şeyler yazmaya başladığım zaman elim durmuyor boyna bir şeyler yazasım sizlerle paylaşasım geliyor. Neyse çok konuştuk yine şimdi çok uzun olmuş diyebilirsiniz biliyorum. Onun için kısa kesiyorum ve kendinize çok dikkat ettin. Kendinize iyi bakın zamanınızın değerini bilin. Ne yaparsanız yapın yeter ki hayallerinizin ve hedeflerinizin peşinden koşmayı asla unutmayınız. Sağlıcakla kalın. Tekrardan görüşmek üzere Instagram üzerinden bizlere her zaman mesaj atabilirsiniz. Bilginiz olsun. 👋🏻

Instagram üzerinden sizlere 2 adet tişört çekilişi başlattık sıf bugüne özel 2 yaşımıza özel tişört çekilişi başlattık. Bilginiz olsun. Belki tişört size çıkar bence şansınızı deneyin derim. Tişörtlerimiz çok kaliteli ben 6 ay boyunca test ettim bayah iyi ve kirlenmeme özelliğine sahiptirler.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.