Ülker Coco Star Ürün İncelemesi


 Merhaba Nasılsın? Umarım iyisindir. Bu blogum da sizlerin çok sıkla yediği bol çikolatalı ve bol fıstıklı insanı mutlu hissettiren Ülker Coco Star Ürününü sizler için inceleyeceğiz. Bakalım insanı mutlu hissettirdiği kadar da güzel mi. Hadi gelin başlayalım;

 Sütlü Çikolata Kaplamalı Hindistan Cevizli Bar; Üzerindeki sütlü çikolata (%22), Hindistan cevizi (%28), İçindekiler: Kıyılmış hindistan cevizi  (sülfit), şeker, glukoz şurubu, su, bitkisel yağlar (palm, palm çekirdeği), kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu, nem verici (gliserol), peyniraltı sutu tozu (süt), kakao tozu, emülgatörler (amonyum, fosfatitler, bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, soya lesitini, poligliserol polirisinoleat), aroma verici, tuz, kıvam arttırıcı (ksantan gam). Eser miktarda sert kabuklu meyveler, yer fıstığı, yumurta ürünü ve gluten içerebilir.

Bizim Dilimize Göre İse;

 İlk olarak her zaman ki gibi küçükken özellikle çok fazla yediğimiz Coco Star ürününün içerisinde 12 g yani 4 küp şeker bulunmaktadır. Bulunmasının nedeni ise Hindistan cevizi zaten şekerlidir. O yüzden fazla şeker vardır. İçeriğine baktığımız zaman her zaman ki gibi ama çok fazla içerik yok zaten çoğunluk Hindistan cevizinden oluştuğu için Hindistan cevizinin içerikleri bulunmaktadır. Dikkat ettiyseniz belki fark etmişsinizdir. Yağ oranı biraz olsun düşük karbonhidrat oranı yüksek çünkü Hindistan cevizi olduğu için ama bence diğer çikolatalara oranla güzel yani yenilebilir ama tabi spor şart günlük mutlaka yarım saat yürüyüş yapın kendiniz için bunu mutlaka be mutlaka lütfen uygulayınız.

Net: 28 g

*1 paket yaklaşık 1 porsiyondur.

Enerj ve Besin Öğeleri 1 porsiyon için (25g)

Enerji              123 kcal
Yağ                  8 (g)
-Doymuş Yağ  1,9 (g)
Karbonhidrat   12 (g)
-Şekerler         12 (g)
Protein            0,5 (g)
Tuz                 0,03 (g) 

18-22°C'de muhafaza ediniz. Kokudan ve nemden uzak tutunuz.
Domuz yağı ve katkıları içermez.

Üretici: Ülker Çikolata Sanayi A.Ş Davutpaşa Cad. No: 10 34015 Zeytinburnu/İstanbul/Türkiye


 Eğer başka sorularınız varsa ve sizlerde incelememizi istediğiniz ürünler varsa lütfen aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bizlerde sizlerin o merak ettiği ürünleri sizin yerinize inceleyebiliriz.

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.