Tişört Bastırma Serüvenimiz / Hediye Mania


  Merhabalar nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bugün sizlere kendi tişörtümüzü çıkartmadan önce yaşamış olduğumuz aksiyonları nasıl bir yol izledik onu sizinle paylaşmak istiyorum.

 İlk olarak tişört çıkartma fikri çok güzel bir fikir olarak geldi daha sonra ise dedim ki çıkartacağız ama kim yapacak ve basacak derken aklıma Alibaba, Aliexpress geldi. Sonra girdim oralara Çin ve Japon firmalar ile iletişime geçtik o kadar çok firma ile konuştum ki en az 10-15 firma vardır. Bunlardan resim yaptıkları ürünleri için referans şirketleri falan isterken her şey yolunda gidiyordu. Hatta ele ele en son 1 tane firmayla anlaştık her şey hazırdı. Tanesi 15 TL olarak anlaşmıştık kargo ile 17,50 TL gibi bir fiyata gelecekti ki gelemedi çünkü yurt dışı ürünlerine ek vergi geldiği için bizim 17,50 TL olan ürün 25- 27,50 TL gibi bir değere yükseldi. Bende dedim ki bu fiyata Türk firma bulamaz mıyız? Düşündün taşındım dedim ki buluruz. Yine kolları sıvadım. A planı olmadı yedek plan olan B planımızı devreye soktum. Her zaman bir B planım vardır. Onun için araştırdım. İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde ki baskı firmalarıyla tek tek iletişime geçerek fiyatları aldık.

 Daha sonra ise çoğu firma 22,50-25-30-35-40 gibi fiyatlar verdi. Bunlara kargolar dahil değil tabi ki de sonra kargoları sordum ve fiyatlar kargo ile beraber 30-35-40-45-50 TL gibi bir fiyatlara geldi. Bende dedim ki bu fiyata alırsak olmaz çünkü aşırı pahalı sonra şans eseri bir firma buldum İstanbul'dan isimleri HEDİYE MANİA diye bir firma araştırdım sitesini ve referanslarını araştırdım bir baktım ki fiyatları çok ucuz ilk inanmadım. Dedim ki diğer firmalar bu kadar yüksek iken neden bunların fiyatları çok ucuz acaba diye düşünüp durdum sonra dedim ki bir mesaj atalım bakalım kimlermiş, nasıl yapıyorlarmış, kaliteli mi diye ben bunlara mesaj attım.

 Tabi onlarda hemen geri dönüş yaptılar. Bu ayrıntı çok önemli hemen geri dönüş yaptılar hemen ya böyle bir şey olamaz. Neyse adamlarla samimi bir şekilde konuştuk ben istediğim ürünü, baskıyı örneklerini attım. Onlarda bana yaptıkları örnek ürünleri ve tişörtlerinin kalitesini beden ölçüsünü ve kargo firmalarını attılar. Baktım ki kaliteli her şey kargo firması da çok iyi biz bunlarla anlaşırız. Sonra ben sipariş vermek istiyorum dedim beğenirsem devamı gelir derken ilk siparişi verdim ve 2 gün sonra elime ulaştı. İlk tişörtümüz geldi.


  Baktım ürün kaliteli baskı çok iyi çıkmayan baskı aşırı iyi ve kaliteli tişört kir tutmuyor, yıkayınca hemen geçiyor, dar değil, rahat, sporcu tişörtü gibi, ter emici gibi özellikleri olduğu için ürünlerini ben aşırı beğendim. Tabi bu bize ait bir tişört olacağı için bunu kimseye gönderemezdim. İlk olarak kendim test etmeliydim ve ben bu tişörtü 4-5 ay test ettim. Yıkadım, ütüledim, kirlettim bayah bir aşamalardan geçirdim baktım ki bir şey olmuyor ilk gün ki gibi kirletiyorum kirlenmiyor dedim böyle tişört dünya'da var mıydı? Neyse baktım çok iyi ben bunu Emre'nin Günlüğü 2. Yaşına girerken 2 kişiye hediye edeyim. Normalde tişörtümüz 4 kişiye hediye edildi. Ama o diğer 2 kişi blog için yardımcı olan ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen kişiler oldukları için onlara gönderdim. Toplam 4 ürün ve 4 tanesi de farklı şehirlere gidecekti. Siparişleri verdim ve sorunsuz bir şeklide hepsi ulaştı ve o gün bugündür HEDİYE MANİA ile tişört siparişleri, doğum günü siparişleri gibi tüm baskı işlerini oradan alıyorum. Hem fiyat, hem memnuniyet, hem de kaliteli ürünleri sizlere de mutlaka ve mutlaka tavsiye ediyorum. Gidip başka firmalardan alıp kazık yemeyin.

HEDİYE MANİA: http://www.hediyemania.com/

Başka firmalardan alıp lütfen kazık yemeyin. Benden size tavsiye olsun. Bizimde tişört anımız böyleydi işte böyle bir anımız oldu.

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.