Ülker Dido Ürün İncelemesi


  Merhaba Nasılsın? Umarım iyisindir. Bu blogum da sizlerin çok sıkla yediği bol çikolatalı ve bol fıstıklı insanı mutlu hissettiren Ülker Dido Ürününü sizler için inceleyeceğiz. Bakalım insanı mutlu hissettirdiği kadar da güzel mi. Hadi gelin başlayalım;

Bizim Dilimize Göre İse;

 Sütlü Çikolata Kaplı Gofret, İçindekiler: Sütlü çikolata %74 (Şeker, süttozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatörler (soya lesitini), tuz, aroma verici, Kakao kuru maddesi minimum %30) Buğday unu, şeker, bitkisel yağ (palm), fındık, kakao tozu, emülgatör (soya lesitini), tuz, aroma verici, yumurta akı tozu. Eser miktarda yer fıstığı ve Antep fıstığı içerebilir.

 İlk olarak Dido ürününün içerisinde çok fazla bir şey olmadığını fark ediyoruz. Zaten çoğu şey normal evde yaptığımız çikolatanın içerisinde bile olduğu için o kadar göze batan gir şey yok ama %75 sütlü çikolata olması güzel bir şey Dido soğukken çok sert oluyor belki yemişsinizdir. O sert olmasının nedeni meğersem çok çikolata olmasındaymış çikolata soğuyunca çok sert bir hal almaktadır. Bu arada içerisinde bulunan kakao fildişi sahilinden ithal edilen çekirdeklerden üretilmiş bilginiz olsun. Çok çikolatalı aman diyeyim fazla tüketmeyin hatta 2 ayda 1 idealdir yani tabi spor şart 30 dk yürüyüş her gün hem sizin için hem geleceğiniz için. Bunu asla ve asla unutmayınız.

Fildişi Sahileri'nden ithal edilen kakao çekirdekleri kullanılarak üretilmiştir.

Net: 35 g

Domuz yağı ve katkıları içermez.

Üretici: Ülker Çikolata Sanayi A.Ş Davutpaşa Cad. No: 10 34015 Zeytinburnu/İstanbul/Türkiye


Eğer başka sorularınız varsa ve sizlerde incelememizi istediğiniz ürünler varsa lütfen aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bizlerde sizlerin o merak ettiği ürünleri sizin yerinize inceleyebiliriz.

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.