Emre Hakkında Bilmedikleriniz


Hey merhaba bugün size Emre'yi anlatmak istiyorum. Emre'nin yakın arkadaşlarından bir tanesi olarak size bugün Emre'nin tüm özelliklerini anlatacağım. Bu arada ben Mustafa Gezgin & Meraklı kitabında ki Emre'nin arkadaşı... Hadi gelin blogumuza başlayalım.

İlk olarak Emre aşırı dikkatlidir. Bir yere gittiğiniz zaman oranın ilk başta her tarafını inceler bir şüphe falan duyarsa direk der burada ne oluyor falan diye bu sayede ikimizin çoğu olaydan kurtulduğumuz oldu. Emre her şeyi söylemiyor o yüzden bir kafede 1 kere başımıza çok büyük bela gelmeden oradan ikimiz hızlıca kaçtık iyi ki de kaçtık.

Daha sonra kafede hiç bir zaman telefonun önü açık masaya koymaz hiç koymaz aslında ama koysa bile ekranı ters çevirir. Mutlaka

- Çok deli alışveriş meraklısıdır. Alışveriş Merkezine gittiğiniz zaman 3 4 saat gezer tozar aşırı pahalı ürünleri çok ucuza alır. İnternetten alışverişe bayılır. Bende onun sayesinde çok şey öğrendim. Artık bende onun gibi internetten alıyorum. 

- Hediyelere bayılır aşırı seviyor hediye ve dondurma ikisine bitiyor özellikle hediyede giyim üzerine alın giyim üzerine olan her şeyi giyiyor ve çok seviyor giyince foto atıyor genelde bu kimin fln diye giydiği çoğu şapkalı sweatlerinin %85'i hediyedir. 

- Doğum gününü kutlanmasını ister. Eğer siz arkadaşı iseniz ve kutlamaz iseniz bilin ki başınıza büyük bela aldınız. Sizinle uğraşır durur. Ben 1 kere unuttum da bana yapmadığını bırakmadı. Özel günler onun için çok önemlidir. Eğer arkadaşı iseniz asla ve asla unutmayın. 6 Ekim Doğum Günüdür.

- Sonra çok zekidir aslında ama o zeki olduğunu kabul etmez. 

- Kolay kolay kanmaz hatta hiç kanmaz. 

 Ne derse o çıkar %100 bu konuda ne derse çıkıyor onun dediklerini mutlaka dinleyin benden size tavsiye olsun.

- Genelde çok gezmeyi sever müzelere bayılır müze gezmeye gideceğiz diyin vlh direk gelir o derece seviyor. Gezdiği için de görerek öğreniyor bu sayede kolay kolay unutmuyor.

- Aşırı meraklıdır. Merak konusunda master yaptı diyebilirim. Bu arada iyi ki meraklı eğer meraklı olmasaydı ikimiz asla ve asla tanışamazdık.

- İnsanı sinir etmeye bayılır sinir eder eder sonra o sinir olup sizin ağzınıza eder. Bu kadar açık ve net.

- Aşırı saygılıdır.

- Boyna güler gülmeyi çok sever sizinde gülmenizi ister arada komiklikler yapar sizi güldürür.

- Çok çılgındır. Aksiyondan aksiyona girer.

- Biraz manyaktır.

- Solak olduğu için makas falan tutunca her zaman bu makası yapanlar solakları hiç düşünmemiş biz yokuz bu dünyada der :)) Biliyorsunuz ki bazı ürünler sağ elini kullanan kişiler için üretilmiştir. Bu yüzden solak kişiler o ürünleri kullanırken zorluk çekmektedir.

- Genelde onunla buluşacaksınız ve buluşmaya gelmediniz diyelim size 1 halk daha tanır sonra da eğer o sefer de gelmezseniz size geleceğim der ve gelmez, sizi bekletir veya buluşmaz gelmiyorum der gelmez.

- Ona yalan söylemeyin çünkü o bunu ne yapıp ne edip öğreniyor sonra sessizce ortadan kayboluyor ve itibaratı kesiyor ben 1 kere söyledim ve bunu öğrendi tam 5 ay benle konuşmadı.

- Çikolata, dondurma bu ikisine bayılır sen gıdacısın diye söyleyince de aman ye gitsin dünyaya bir daha mı geleceğiz der :))

- Denizi aşırı sever havuz, deniz, duş almaktan kısaca su ile olan her şeyi sever denize bayılır aşırı seviyor onda huzur buluyor adete daha yeni yağmur yağarken bizi denize getirtti çok özledim hadi gidelim diye diye gece gece denize gittik görmeye o derece seviyor.

- Kahveye bayılır çok kahve içmez ama çay çok çok çok az içer kahve de orta içer o kadar aşırı derecede abartmaz.

- Müzik dinlemeye bayılır Alan Walker hayranıdır. Kendisi Faded şarkısını her dinlediğinde onun aklına eski anıları geliyormuş.

- Kedilerden nefret eder asla ve asla sevmez. Küçükken kediler ona saldırmış o yüzden kedilerden korkar bir yerde kedi varsa oraya asla girmez sokamazsınız ya o kedi çıkacak ya da o girmez. Bu kadar net yani.

- Kullandığı ürünler hep iyi ürünlerdir bir saç kurutma makinesi var beni bitiriyor aşırı iyi 100 TL'ye almış şuan 5 yıl önce ve şuan makine 500 TL dünyanın en iyi saç kurutma makinesi diyebilirim ondan iyisi yok hep Philils kullanır kişisel bakım ürünlerinde Philips harici almaz ve kullanmaz. Aldığı ürünleri hep uzun ömürlü kullanır. Bu arada yakında Philips ürünlerini tanıtacağının haberini ben size vereyim. Kullandığı Philips ürünlerini blogunda tek tek paylaşacak. 4-5 tane Philips ürünü var.

- Kişisel bakımına aşırı dikkat eder.

- Asla yalan söylemez ve %100 güvenilir ona her zaman her konuda güvenebilirsiniz.

- Çok iyi sır tutucudur.

- Onunla sohbet ettiğiniz zaman kendinizi mutlu hissedersiniz arada size kızar eğer kötü bir şey yaparsanız size ciddi oranda kızar ama bu çok nadirdir.

- Çok iyi teknoloji kullanır teknoloji konusunda aşırı iyidir onun o telefonu var ya çok programlı içinde gizli web site girme, mesajlaşma, takip edilememe, izlenmeme gibi özelliklerle dolu telefonu her şeyi telefondan yapar blogları bile telefondan yazıyor. Telefonuna bir şey olsa vlh çok ciddi sorun yaşar.

- Onunla gezerseniz sizi hep iyiye yöneltir onun gibi gezme meraklısı olursunuz eğer içine kapanık birisiyseniz sizi açar

- Okul dışında çok farklıdır okula girdiği zaman aşırı derecede değişir okulda ki Emre o değildir onu dışarıda tanıyın derim okulda biraz sessizdir sakindir dışarıda ama tam tersi tam bir delidir.

- Emre çoğu zaman herkese iyi geceler der uyuyormuş gibi yapar ama uyumaz gece bir şeyler araştırır blog yazar kesin mutlaka bir şey yapar.

- Hiç alarm kurmadan rahatça uyanır ve kalkıp güler. Bir insan alarmsız nasıl saati saatine kalkar ve kalkar kalkmaz güler ki bunu hiç anlayamıyorum çok ilginç geliyor. Bu arada alarmı kursa bile alarmdan önce kalkıp kapatır.

- Emre'nin telefonu hiç çalmaz 1 kere bile telefonun sesini duyamazsınız.

- Emre genelde telefonla konuşmayı çok sevmez onun için bir zaman kaybıdır. Çünkü şöyle düşünür aradı açtın bir insan 1 kelimeyi söyleyip kapatamaz mutlaka bir şeyler daha ekler bu sayede de 5 10 dk zamanınız akıp gider onun için genelde onu aradığınız zaman size sms atar mısın, lütfen mesajla yazar mısın veya açamadım mesaj atar mısın diye mesaj atar.

- Whatsapp'da cevap vermezse bilin ki blog yazıyor çünkü bloglarını Whatsapp'dan yazıp Bloggera atıyor oradan da bize geliyor.

- Görüntülü konuşmayı aşırı sever kimse yanında olmazsa kesin görüntülü arar direk yani görüntülü aramaya bayılır.

- İki tane Skype hesabı vardır biri normal biri yabancılarım olduğu ve bu yabancıların olduğu Skype ismini kimseye vermez aşırı gizli tutar.

- Emre genelde gizli işleri sever çok gizlidir ne yapacağı nerede olduğu bilinmez bir oradadır bir burada.

- Emre hiç ilaç kullanmaz doktorlar verse bile almaz o yüzden hastaneye gitmiyor hap yerine meyve yer veya kendi yöntemleri vardır onlarla iyileşir haplardan nefret eder. Diyetisyen olunca hastanede olacak ama kesin doktorlarla uğraşır kesin. İlaç veren doktorlarla uğraşıp durur.

- Emre aşırı yardim severdir ama yaptığı yardımları gizli yapar kimse duyma bilmez anlamaz.

- Emre makarnaya bayılır ama en sevdiği tek makarna çeşidi vardır oda amortisör makarna yani fiyonk o ona amortisör makarna diyor sonra fiyonk diyor 😂😂 bol salçalı olursa var ya hepsini bile yer :))

- Dondurmaya bayılıyor dondurma yiyeceğiz diyin uçarak gelir o derece yazın beraber her gün 5 6 kere dondurma yiyorduk :))

- Kahveye bayılır ama Türk Kahvesini 2 defa içmiş ilk Türk Kahvesini İzmirli kankisiyle beraber Starbucks'da içtiler. :))

- Genelde çok sık müzik dinler çoğunluk yabancı müzik dinler.
___________________________________________

İşte Emre'nin ilginç özellikleri bunlar belki de bazılarını kaldırır ama bence kaldırmadan direk atacak çünkü çok fazla şey yazmadım ama kısaca Emre bu hayatta tanıyacağınız en iyi kişidir. Eğer onun ile arkadaş iseniz ne mutlu size çünkü o herkesle arkadaş olmaz. Sayılı arkadaşları vardır. Toplasan 20 25 kişi anca eder. Onunla tanışmak genelde şans işidir. Rasgele tanışıp sonsuza denk arkadaş olursunuz. İnternetten tanıştığı arkadaşlarıyla hep buluşur sadece arkadaşlıkları internette kalsın istemez. Dünya'nın her yerinden arkadaşı vardır ve hepside arkadaş gibi arkadaştır sadece işi düşünce yazan konuşan arkadaşlar değildir.

 Umarım güzel yazmışımdır. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa yorum kısmından belirtin. Kendinize çok dikkat edin. Tekrardan görüşmek dileklerimle görüşürüz. Bu arada Emre bunu yazmama izin verdiğin teşekkür ederim. ŞAPŞİK SOLAK :))

Instagram: emre432altinay

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.